2 Липня 2021
У Шосткинському лісгоспі дбають про молодий ліс

Обов’язковою вимогою для створення якісних, високопродуктивних лісових насаджень – є своєчасний догляд за лісовими культурами.
Мало, просто посадити ліс, впродовж декількох років лісівники дбають про молоді насадження, створюючи сприятливі умови для їх росту та розвитку, знищуючи бур’яни, трав’янисту рослинність та поросль малоцінних порід.
Саме зараз, у літній період, коли відзначається велика забур’яненість після інтенсивних дощів, проводяться роботи по догляду за цьогорічними лісопосадками та лісовими культурами минулих років створення. В залежності від віку посадок і ступеню забур’яненості, це: обкошування міжрядь мотокосами та ручне прополювання молодих культур в рядках.
Так, з метою оновлення техніки для доглядів за молодим лісом,  цього року підприємством було придбано 4 кущорізи. На сьогоднішній день догляди проведено на площі – 281 га.

Окрім доглядів за лісовими культурами ще одним дуже важливим завданням для лісівників є догляд за майбутнім лісом, тобто за сіянцями у тимчасових розсадниках.

На фото лісові культури 2021 року створення