20 Вересня 2022
У переддень професійного свята сумські лісівники зустрілися зі своїми читачами!

Рослинка з розсадника до свята! У переддень професійного свята – Дня працівника лісу – сумські лісівники зустрілися з переможцями розіграшу, який організовували для своїх читачів у соціальних мережах.

Нагадаємо, у нашому Телеграм-каналі та на сторінці у Фейсбуку був оголошений розіграш. Читачам пропонувалось придумати креативний підпис до фото із зображенням совенят та собачки з дендропарку Велико-Бобрицького лісництва Краснопільського дежлісгоспу,  а також виконати ряд умов. Переможців мало бути шість, так як було задіяно дві соціальні мережі. Їм обіцяли подарувати декоративну рослину з розсадника.

Сказано – зроблено! Ми щиро вдячні за небайдужість і креативність нашим читачам! Ви – найкращі!

Вручення подарунків, тобто рослинок, які наші конкурсанти обирали на свій смак, провели у переддень професійного лісівничого свята.

Пані Світлана з села Некрасове Шосткинського району (ІІ місце по мережі ФБ) та пані Олена з міста Конотопа (ІІІ місце у Телергам-каналі) побували на гостинах у конотопських лісівників. У програмі відвідин – екскурсія у дендропарку, музей, лісопожежна станція і, звісно ж, розсадник! Рослинки з розсадника Конотопського держлісгоспу вручив переможницям розіграшу особисто директор Конотопського держлісгоспу Олег Салов. А поїздку для Світлани з села Некрасове допоміг організувати Шосткинський держлісгосп.

Сумчанок пані Оксану (ІІ місце у Телеграм-каналі) та пані Світлану (ІІІ місце у ФБ) запросили до центрального офісу Сумського обласного управління  лісового та мисливського господарства. З ними зустрівся заступник начальника управління Олександр Забара й подарував обрані ними рослини.

Для володарів перших місць по обох мережах: Сергія з м. Суми та Світлани з Малого Бобрика – влаштували екскурсію у Велико-Бобрицьке лісництво Краснопільського держлісгоспу. Щоб, власне, познайомити з самими персонажами, представленими на фото: совенятами!

Сергій та Світлана зустрілися з лісничим Велико-Бобрицького лісництва Ігорем Козловським, відвідали музей «Під пологом лісу» та побували у локаціях дендропарку лісництва.

Тепер обійстя Світлани прикрашатиме чарівний церсіс, а Сергій забажав отримати розсаду малини.

Нехай рослинки, вирощені сумськими лісівниками, ростуть і радують! Шановні наші читачі! Залишайтесь з нами та цікавтесь нашими новинами! У нас завжди є багато цікавого і корисного, чим ми з задоволенням ділимось з вами!