18 Листопада 2022
Попереджений – озброєний!

Співробітники головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ознайомили працівників ДП «Шосткинський лісгосп» із безпековими заходами під час воєнного стану.

 

Такий захід на початку тижня вони проводили у Глухові, а сьогодні у Шостці. Надзвичайники провели навчання з поводження з вибухонебезпечними предметами. Також ознайомили учасників заходу з основами тактичної медицини та надання домедичної допомоги. Крім цього, звернули увагу на порядок дій у разі виникнення загрози воєнного характеру, в тому числі хімічної та ядерної.

 

«Лісівникам у процесі виконання своєї роботи часто доводиться бувати на ділянках лісу, де може виникнути небезпека для життя та здоров’я людей, внаслідок бойових дій ворога, – підсумував інженер Олександр Пожарський. – Щиро сподіваємося, що отримані знання нам не знадобляться, але, як кажуть, попереджений – озброєний».

 

Колектив Шосткинського лісгоспу дякує співробітникам ДСНС за навчання, бо сьогодні, насправді, не знаєш, коли саме доведеться скористатися цими знаннями, можливо, вони навіть врятують чиєсь життя.