20 Вересня 2022
Подарунки для креативних читачів

Лісокультурниця Шосткинського лісгоспу Світлана Якубовська посіла призове місце в розіграші, організованому Сумським обласним управлінням лісового та мисливського господарства у фейсбуці та телеграм-каналі.

 

За даними СОУЛМГ, конкурс полягав у тому, що читачі мали придумати креативний підпис до фото із зображенням совенят і собачки з дендропарку Велико-Бобрицького лісництва Краснопільського держлісгоспу, а також виконати низку умов. Враховуючи те, що для конкурсу було задіяно дві соціальні мережі, то вирішили визначити шістьох переможців.

Серед підписників на управління в мережі «Фейсбук» Світлана (жителька села Некрасове Шосткинського району) стала другою. Нагородження другого та третього місця (Фейсбук) відбулося в Конотопському лісгоспі. Крім того, що призерки отримали подарунки – саджанці декоративних рослин, які їм особисто вручив директор підприємства Олег Салов, ще й відвідали дендропарк, музей, лісопожежну станцію та розсадник.

Найбільше в захваті від поїздки, яку допоміг організувати Шосткинський лісгосп, був син пані Світлани семирічний Павло, який із захопленням ознайомлювався з територією Конотопського лісгоспу.