5 Червня 2022
Охорона навколишнього середовища: свій внесок може зробити кожен

Працівники Державного підприємства «Шосткинське лісове господарство» До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища підійшли з особливою відповідальністю, провівши низку заходів з його збереження.

Так, частина співробітників у цей день відмовилася від автомобілів і мототранспорту. Вони приїхали на роботу на велосипедах або ж прийшли пішки. Це не лише зменшило викиди в атмосферу, але й просто було корисно для їх здоров’я.

Також лісівники вирішили ще більше озеленити територію підприємства, зокрема, висадили 21 шт. декоративних рослин із закритою кореневою системою: павлонію, ялину голубу, ялівець, тую тощо. Крім цього, надали садивний матеріал працівникам лісгоспу для озеленення присадибних ділянок. Тепер біля їх домівок будуть зростати абрикоси, липи та каштани.

Підбивши підсумку дня, який провели з користю, позачерговий раз прибрали біля своїх будинків і територію підрозділів підприємства; скосили трав’яну рослинність. Таким чином, лісгосп приєднався до заходів із збереження навколишнього природного середовища.

Працівники ДП «Шосткинський лісгосп» закликають усіх підтримати цю ініціативу та зробити свій, хоч і маленький, внесок у захист природних ресурсів, пам’ятаючи всім давно відому істину: чисто не там, де прибирають, а та, де не смітять!