У Житомирі розпочав роботу Всеукраїнський семінар кадрових служб лісової галузі

                Працівники обласних управлінь лісового та мисливського господарства і інших установ та організацій безпосереднього підпорядкування Держлісагентства України, котрі відповідають за організацію роботи з персоналом, зїхалися до Житомира для участі у семінарі.

Впродовж тижня кваліфіковані спеціалісти навчатимуть лісівників-кадровиків, як організувати роботу державної служби за европейською моделлю управління в умовах реалізації системних реформ. Крім того, учасники заходу ознайомляться з особливостями модернізації публічної служби та шляхами підвищення рівня професійної компетенції державних службовців.

Окрім лекційних занять в програмі семінару й тренінги та практичне знайомство з роботою державних лісогосподарських підрідприємств  Житомирщини.

Привітав гостей з усієї України начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський та побажав  колегам плідно попрацювати та збагатитися новими знаннями.

Про стан роботи з кадрового забезпечення підприємств лісової галузі проінформувала завідувач сектору з персоналу Держлісагентства Алла Святецька.

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

Контакти

Адреса: вул. Кутузова, 1, м. Шостка, Шосткинський район, Сумська область, 41109


Телефон: +38 (05449) 5-29-88


E-mail: shostkales@ukr.net

Ми у Facebook:

Погода

Наші партнери:

Please publish modules in offcanvas position.