Визначили переможців обласного етапу конкурсів на кращим малюнок та кращий твір з теми «Лісівники плекають ліс»

 Вчора, 15 травня на території Комунального закладу Сумської обласної ради – обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулося нагородження переможців обласного етапу конкурсів на кращий малюнок та кращий твір з теми «Лісівники плекають ліс», які проводились  в рамках Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».

З кожним роком рівень проведення конкурсу і число його учасників тільки зростає. Географія конкурсу торкається найвіддаленіших куточків області. 

Обласному етапу передували районні. Ними опікуються лісогосподарські підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства на місцях. Кращі роботи районних конкурсів беруть участь в обласному, переможці обласного – представляють область на однойменному державному заході.

Церемонія нагородження переможців пройшла у затишному приміщенні актової зади Центру. До вітальних слів керівників долучилися талановиті вихованці Центру, даруючи винуватцям свята запальні пісні і таночки. Не оминув увагою дитячий захід і заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха.

Шістнадцять переможців: по вісім у кожній номінації, з яких по п’ять заохочувальних призів та по три призові місця, отримали свої заслужені нагороди.

Серед учнів молодших класів у конкурсі на кращий малюнок перемогу здобули роботи Савели Юлії, вихованки Клишківського НВК Шосткинської районної ради «Бережіть ліс від вогню» - ІІІ місце, на ІІ місці робота «Посадка лісу» вихованки Глухівського міського центру позашкільної освіти Лагута Дар’ї, І місце у сумчанки Курилової Дар’ї - робота «Лісівники саджають ліс».

Серед старшокласників у конкурсі на кращий твір ІІІ місце здобув твір «Лісівники плекають ліс» учениці Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Кролевецької міської ради Марини Юрченко, на ІІ місці твір «Мрія» Анни Завгородньої з Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, І місце у Вікторії Бирченко з твором «Майбутнє лісу у наших руках» - учениці Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району. Також заохочувальний приз отримала учениця Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Дарина Рябикіна.

 

Контакти

Адреса: вул. Кутузова, 1, м. Шостка, Шосткинський район, Сумська область, 41109


Телефон: +38 (05449) 5-29-88


E-mail: shostkales@ukr.net

Ми у Facebook:

Погода

Наші партнери:

Please publish modules in offcanvas position.