Лісівники звітують на профспілковій конференції

Вчора, 30 січня, в актовій залі садиби лісгоспу зібралися делегати з підрозділів підприємства для підведення підсумків виконання колективного договору за 2018 рік, а також для прийняття колективного договору на 2019 рік. Також на конференції був присутній перший заступник начальника Сумського ОУЛМГ Ігнатченко Віталій Віталійович. 

            «Головним завданням для нас є забезпечення працюючих гідними умовами праці. Для цього працівники своєчасно були забезпечені спецодягом та взуттям, засобами індивідуального захисту, було проведено страхування водіїв та трактористів, а також забезпечено проходження медогляду працівниками» - говорить директор ДП «Шосткинське лісове господарство» Микола  Бут

В доповіді зазначалось, що у 2018 році було заготовлено від усіх видів рубок 92 тис. куб.м деревини. Чистий дохід від реалізації продукції склав 91,8 млн. грн. До бюджетів усіх рівнів відраховано 30,7 млн. грн. На охорону праці виділено 651 тис. грн. Капітальні інвестиції склали 4,6 млн. грн. Виділялась фінансова допомога для південних лісгоспів.

«Також багато уваги намагаємося приділити просвітницьким заходам. Так у 2018 році на базі ДП «Лебединське лісове господарство» у спортивних змаганнях з лісівничого багатоборства наша команда виборола почесне ІІ місце» - розповів Микола Бут.

Традиційно велика увага приділялась лісовідновленню. У минулому році було висаджено 113 га лісових культур, залишено під природне поновлення 1,0 га, проведено догляди на площі понад 607 га, вирощено більше 1,7 млн сіянців основних лісоутворюючих порід.

За словами  голови профкому підприємства Дмитрів В.П. на оздоровлення працівників було виділено 82 тис. грн.. Виділялась матеріальна допомога на лікування працівників.

У виступі першого заступника начальника Сумського ОУЛМГ Віталія Ігнатченка було зроблено аналіз роботи обласного управління, а також зосереджено увагу на загальному стані лісової галузі в державі.

За підсумками конференції роботу профспілкової організації підприємства було визнано задовільною та прийнято колективний договір на 2019 рік, який передбачає підвищення соціальних гарантій для працівників підприємства.

 

Контакти

Адреса: вул. Кутузова, 1, м. Шостка, Шосткинський район, Сумська область, 41109


Телефон: +38 (05449) 5-29-88


E-mail: shostkales@ukr.net

Ми у Facebook:

Погода

Наші партнери:

Please publish modules in offcanvas position.