1 Червня 2022
Незважаючи на перешкоди, лісу – бути!

У процесі ведення лісового господарства догляд за молодим лісом – дуже важливе завдання, що потребує своєчасності.

Тому  працівники Державного підприємства «Шосткинське лісове господарство» доглядають за лісовими культурами, розсадниками, школками та плантаціями.

Так, співробітники Слолутського, Землянківського, Баницького, Шалигінського, Червонянського, Шосткинського, Воронізького, Собицького та Миронівського лісництв піклуються про посадки цьогорічні та попередніх років. Зазвичай здійснюють цю роботу кількома способами: механізованим, а також ручним. Механізований – це здебільшого прокошування міжрядь та мульчування, а ручний –  прополювання у ряду з видаленням небажаної рослинності. Робиться це для збереження в насадженнях цінних лісових порід, шляхом унеможливлення пригнічення головних лісоутворюючих порід: сосни, дуба; іншими малоцінними деревами, чагарниками і бур’янами.

Також працівники підприємства дбають за лісовими розсадниками, щоб потім отримати максимально якісний і сформований садивний матеріал для створення стійких і високопродуктивних насаджень.

За словами начальника лісогосподарського відділу Шосткинського лісгоспу Бориса Кривошеєва,  догляди виконуються відповідно до запланованих об’ємів.