2 Червня 2022
Хоча б на мить дати те дитинство, на яке наші діти заслуговують…

Із нагоди Дня захисту дітей, який з 1925 року щорічно відзначається 1 червня, працівники ДП «Шосткинський лісгосп» провели низку розважально-пізнавальних заходів.

 

У Глухові відбулася екскурсія садибою підприємства для дітей співробітників. Інженер з охорони та захисту лісу Максим Ховренко розповів про вегетативне розмноження декоративного садивного матеріалу та вирощування ялини голубої. Крім цього, поговорили про роль лісу вжитті людини та провели бесіду щодо того, як поводити себе у разі виявлення незнайомих предметів, що можуть бути вибухонебезпечними. Наприкінці зустрічі пригостили юнаків і дівчаток солодощами.

 

«На фото можна побачити як дітки шкільного віку будують блок-пости та барикади. На жаль, такі вони реалії сучасності… Але ми спробували хоч трошки скрасити їм святковий день, розважити та хоча б на мить дати їм те дитинство, на яке вони заслуговують, – зазначив начальник лісогосподарського відділу Шосткинського лісгоспу Борис Кривошеєв».

 

У Шостці зі святом привітали учнів шкільного лісництва. Під час чаювання з солодощами працівники Шосткинського лісгоспу розповіли й про особливості роботи в лісі в нинішніх умов. Тому захід був не лише приємний, а ще й корисний.

 

«Сьогодні наші діти як ніколи потребують уваги та підтримки, бо стресові ситуації зустрічаються на кожному кроці. Попри війну вони мають отримувати позитивні емоції, розвиватися; просто бути щасливими. Яскраві посмішки дітей – це найцінніша нагорода, яку ми отримали за організовані заходи, – підсумував головний лісничий Петро Балабон».