27 Квітня 2022
До пожежонебезпечного періоду готові!

Працівники Державного підприємства «Шосткинське лісове господарство» провели низку заходів щодо підготовки до пожежонебезпечного періоду.

Так, вони розробили та затвердили мобілізаційно-оперативний план з ліквідації лісових пожеж на території держлісфонду. Також вжили заходів щодо проведення приміщень лісових пожежних станцій і пунктів зосередження пожежного інвентарю до належного стану,  їх комплектування необхідною технікою та засобами пожежогасіння відповідно нормативів.

Крім цього, співробітники підприємства організували постійне наземне патрулювання особливо небезпечних хвойних масивів; ввели в експлуатацію та перевірили на працездатність телевізійні системи спостереження за лісовими масивами.

До того ж уже розпочали догляд за мінералізованими полосами, а також створення нових полос, особливо навколо хвойних масивів, середньо-вікових насаджень, що прилягають до населених пунктів, доріг, місць відпочинку та навколо лісових масивів, які межують із сільгоспугіддями.

Варто зазначити: лісівники постійно проводять рейди з виявлення порушень правил  пожежної безпеки.

Державне підприємство «Шосткинське лісове господарство» вкотре наголошує, що відповідно до розпорядження керівника обласної військової адміністрації номер 100-ОД від 24.03.2022 року відвідування лісових масивів населенням і в’їзд  до лісів заборонено.

Адміністрація ДП «Шосткинське лісове господарство»