1 Червня 2022
До колег – з робочим візитом

Співробітники Шосткинського лісгоспу відвідали ДП «Конотопський лісгосп».

Під час робочого візиту колеги з Конотопу продемонстрували працівникам ДП «Шосткинський лісгосп» методи, якими користуються у процесі вирощування молодняку: зеленого живцювання, вирощування лісоутворюючих порід із закритою кореневою системою, а також молодого лісу разом з веденням мисливського господарства. Крім цього, розповіли про використання технології захисту не лише лісових, а й плодових дерев від пошкодження дикими тваринами.

Обмінюючись досвідом, лісівники обговорили спільну для обох підприємств проблемну тему реалізації декоративних порід дерев і спробували віднайти шляхи її вирішення.

 

“Такі зустрічі важливі та корисні у нашій роботі. Ми не тільки обмінюємося досвідом, ділимося особливостями ведення лісового господарства, але й згодом нові знання використовуємо в роботі свого підприємства. Таким чином, обидві сторони підвищують ефективність власного виробництва, – підсумовує інженер лісових культур Шосткинського лісгоспу Олександр Пожарський. – Вдячні колегам з ДП «Конотопський лісгосп» за пізнавальну зустріч. До всього нам сподобалося їх відповідальне та бережливе ставлення до кожного посадженого дерева”.

 

Фото: ДП “Конотопський лісгосп”